Skocz do zawartości
Forum

Kłujący ból jajnika, nacisk na szyjkę macicy a ciąża


Gość vivaldi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vivaldi

Witam!
18.04 miałam ostatnią miesiączkę, cykle mam co 26, 27 dni. Odbyłam stosunki 22.04, 4.05 i 10.05. Dwa ostatnie były przerywane z prezerwatywą, natomiast pierwszy, 22.04, bez prezerwatywy, ale również przerywany. Dodam jeszcze, że każdy z wytrysków partner dostawał po poprzednim, na 100% nie grożącym ciążą (może ma to wpływ na jakość spermy?). Okres powinnam dostać 14 lub 15.05, jednak wciąż nie ma po nim śladu. Od 5 dni mam bolesność piersi oraz bardzo dotkliwe napięcie psychiczne (zupełnie jak przy pms), ciągle płaczę i szybko się męczę, zastanawiają mnie jednak bóle brzucha, szczególnie przy wysiłku fizycznym. Do tej pory były to kłujące bóle w nadbrzuszu lub w okolicy lewego jajnika, dziś pojawiło się również uczucie nacisku na szyjkę macicy, zupełnie jak przy początku okresu. Temperatura utrzymuje się na stałym poziomie 36.6.

Z powyższą sytuacją wiąże się moje pytanie - jak duże jest prawdopodobieństwo ciąży? Skąd się wzięło to dziwne kłucie przy lewym jajniku? I, teraz pomijając już sytuację opisaną powyżej - czy normalne jest to, że pms się wzmaga z każdym dniem, ale tuż przed okresem (ok 1 dzień) niemal wszystkie objawy fizyczne ustępują (bolesność piersi, bóle brzucha itp)?

Serdecznie pozdrawiam
vivaldi

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

Dodam jeszcze, że każdy z wytrysków partner dostawał po poprzednim, na 100% nie grożącym ciążą (może ma to wpływ na jakość spermy?)

Nie bardzo rozumiem to zdanie. Możesz trochę jaśniej. Czyli co Twój partner miał więcej niż jeden wytrysk. tak?

Odnośnik do komentarza
Gość vivaldi

Nie, zdecydowanie nie. Bardzo uważaliśmy, by do tego nie doszło. Okres spóźnia się już 5 dzień, szalejemy ze strachu. A jeżeli to jednak ciąża, będziemy śmiać się przez łzy z naszego pecha.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...