Skocz do zawartości
Forum

Plamienie przed miesiączką


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 35 lat w zeszłym roku w czerwcu zaszłam w ciążę, w 7 tygodniu miałam łyżeczkowanie -ciąża obumarła. Od tamtego czasu 2-3 dni przed miesiączką pojawiają się skąpe plamienia po czym następnie miesiączka. Dodam, że od tamtego czasu staramy się z mężem o ciążę. W tym miesiącu 10 byłam na wizycie u lekarza ginekologa, stwierdził, że jajeczkowanie już było, miałam pobieraną cytologię. Dwa dni później zaczęło się bardzo minimalne plamienie z niewielką ilością niteczek krwi i trwa do dnia dzisiejszego... Dodam, że to naprawdę bardzo minimalna ilość. Moje cykle trwają zazwyczaj od 25-28 dni. Więc jeszcze czekam, dzisiaj 26 dzień. Trzy dni temu zrobiłam test wypadl negatywny, słyszałam, że takie plamienia mogą być wynikiem cytologii...Czy jednak możliwe by była to ciąża?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Mam pewien problem. Współżyję ze swoim chłopakiem od paru miesięcy. Ostatni raz uprawialiśmy seks 9 maja (okres skończył mi się 6 maja). Wczoraj tj. 25 maj zaczęły się plamienia krwią z pochwy.
Są one niewielkie, lecz towarzyszy im lekki ból w podbrzuszu. Miesiączka powinna zacząć mi się za około tydzień. Czy to może być coś szkodliwego? Czy jestem w ciąży? Miesiączkuję co 28-31 dni. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

a skąd mym mamy to wiedzieć czy ty jesteś czy nie jesteś w ciąży... Jeśli masz plamienia to jest kilka możliwości:
1. ciąza
2. plamienia okołoowulacyjne ( ale w to akurat wątpię)
3. masz nadżerkę - czasem pojawiają się plamienia przy niej przed okresem)
4. Masz jakąś infekcję lub zaburzenia hormonalne

Odnośnik do komentarza

Czy takie plamienia są normalne? Jeden lekarza twierdzi, że tak, a drugi, że nie.. Z 4-5 dni przed plamię i bardzo boli mnie brzuch. Później następuje 7dniowy okres. Może to wina hormonów? Może któraś z Was też miała taki problem i wie co zrobić i jakie badania wykonać? Mam tak od około pół roku, zawsze było normalnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...