Skocz do zawartości
Forum

Długa miesiączka przy tabletkach antykoncepcyjnych


Gość elka20

Rekomendowane odpowiedzi

Tabletki antykoncepcyjne biorę już pół roku. Zanim ich nie brałam, mój okres trwał tydzień. Podczas brania pierwszych trzech opakowań krwawienie z odstawienia trwało tylko 4 dni. Od kilku miesięcy krwawienie trwa 7 dni ( 4 dni obfity okres, 3 dni bardzo lekkie plamienia). Myślałam,że będę miała 4 dniowe krwawienia a tu znowu 7 dni. Czy to jest normalne ?

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

Nigdy nie wiadomo jak organizm zareaguje na tabletki. Przez pierwsze trzy opakowania organizm się dostraja. Najwyraźniej u Ciebie tak ma być, że krwawienie trwa 7 dni, nie widze w tym nic złego, tym bardziej, że krwawienie trwa tylko 4 a potem są już tylko plamienia. Jesli jednak masz wątpliwości lub zaobserwowałaś jakies inne objawy to powinnaś przy kolejnej wizycie u ginekologa o tym powiedziec, być może lekarz zaleci inne tabletki.

Odnośnik do komentarza

Witam. Zażywam tabletki antykoncepcyjne Seasonique. Przez 2 miesiące nie miałam okresu. W 3 miesiącu zażywania tabletek pojawił się okres, tabletki mam jeszcze na 12 dni. Okres pojawił się podczas zażywania tabletek i trwa już 12 dni czy to normalne ?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, mam 22 lat. 26.10 zaczęła się u mnie miesiączka, tego samego dnia zaczęłam przyjmować pierwsze tabletki antykoncepcyjne w moim życiu (ARTILLA). Miesiączka okazała się bezbolesna i skąpa, co jest dziwne jak na mnie. Dzisiaj jest 02.11 a miesiączka dalej nie mija, ja nadal przyjmuje tabletki o tych samych porach. Czy powinnam się przejmować? Nadmienię jeszcze, iż 4ego dnia przyjmowania tabletek doszło do stosunku. Czy mogłam zajść w ciąże?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...