Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie po pettingu


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

W weekend pieściłam się ze swoim narzeczonym. Pierwszy raz byłam w takiej sytuacji. Wkładał mi palce w pochwę, później próbował włożyć członka, ale nie chciał wejść (to przez mój stres). Raz tylko trochę wszedł, ale kazałam mu przestać. Potem jeszcze trochę pieścił mnie ręką. Po wszystkim zaczęłam dość obficie krwawić. Na drugi dzień krwi było już niewiele, tylko brązowe plamy, jednak bolało mnie podbrzusze. Przez kolejne trzy dni wciąż bolało (mniej), i niewielka ilość krwi była. Zdarzyło się to na tydzień przed okresem, na który teraz też mimo wszystko czekam. Czy możliwe, że poprzez pieszczenie, mogło dojść do przebicia błony i wywołanie wcześniejszego okresu? Czy to krwawienie po pieszczotach mogło być okresem...? Dodam, że krew była później jaśniejsza.

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

Najpewniej to przebił Ci błonę dziewiczą podczas pieszczot ręką.

Pieszczoty nie przyspieszaja okresu.

Jeśli krwawienie ustało to nie masz się czym przejmowac. Jeśli krwawienie powtórzyłoby się w podobnej sytuacji to juz wtedy nie można zakładac ponownego przebicia błony. Kobiety, które mają nadżerki krwawią podczas stosunku, więc przy ponownym tego typu zdarzeniu przebadaj się u ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...