Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problem z mamą


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dziewczyną w okresie dojrzewania a moja mama ma dziwne zdanie odnośnie masturbacji. Uważa że sama w sobie masturbacja nie jest zła a że używanie w jej trakcie gadżetów i lubrykantów intymnych już tak...Jeszcze z gadżetami jestem prędzej w stanie zrozumieć jej perspektywę ( choć zdania nie zmienię ) ale z lubrykantami ??? Mama uważa że nie powinno się ich stosować w młodym wieku ponieważ jest to "nienaturalne"...To tak jakbyśmy mieli powiedzieć że nie można myć twarzy żelem oczyszczającym gdyż nie jest to NATURALNE...A co jest kurde złego w stosowaniu czegoś co może poprawić komfort i przyjemność podczas masturbacji ? Mam już dość jej argumentów z tym wiekiem jakoś czuję się dobrze z tym co robię i daje mi to satysfakcję. Zawsze dbam o higienę a lubrykanty których używam są sprawdzone i nie powodują uczulenia.  Na pytanie "czy wolałabyś jakbym jechała na ślinę" unika szczerej odpowiedzi a w jej poprzednich wypowiedziach przecież słyszałam niechęć. A z gadżetami erotycznymi - przecież najważniejsze są higiena i podejście a nie to w jakim wieku czy ile się tego używa. Ja zwykle robię to palcami czasami użyję gadżetu dla urozmaicenia. To jest dziwne że uważa że można się masturbować i penetrować ( tutaj akurat mówię palcami ) a nie można używać lubrykantu którego zadaniem jest po prostu poprawić przyjemność...co o tym sądzicie ???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...