Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Hej od ponad miesiąca mam uciążliwe mdłości jednak teraz są mniejsze niż było na początku przy tym towarzyszko mi uczucie gorąca i czułam się jak bym miała zaraz zemdleć do tego ból żołądka głównie w dołku za mostkiem ból jest jak naciskam na żołądek przyznam się też że jestem osobą  bardzo nerwowa nie raz tego nie pokazuje a większość emocji trzymam w sobie często się stresuje byle czym i od tych boleści towarzyszą mi też zaparcia a ostatnio od tygodnia mam biegunke taka żółta  była teraz jest bardziej pomarańczowa z niestrawionym pokarmem wczoraj dostałam w podbrzuszu skurczy jak na miesiaczke i biegunke po tych skurczach byłam u swojego lekarza zlecił mi badania krwi na żelazo witaminy oraz próby wątrobowe i trzustkowe są w normie badania tylko mam trochę zaniżone wyniki hemoglobiny bo norma jest od 11.2 a mam 11 więc nie wielkie jestem ostatnio bardzo ospała w ciągu dnia mimo nie wiem przez co to może być w nocy nie mogę zasnąć bo mam często ataki paniki serce mi szybciej bije mam dreszcze i zimno mi a nie raz jest mi gorąco na plecach i twarzy a jestem też od nie dawna jak się zaczęły objawy hipochondryczka bo co mnie boli odrazu Google a wiem że to tylko pogarsza moje objawy mam też jak leżę dziwny ucisk w klatce piersiowej i nie raz kłucie serca na początku tego wszystkiego miałam też dziwną gulę w gardle ale już jej nie mam nie wiem czego to może być skutek strasznie się boję że może być coś złego u mnie jutro idę do lekarza z wynikami morfologi i będę go prosić o USG brzucha a w ostateczności gastroskopie chociaż się bardzo jej boję wiecie co to może być? Czy może to być nerwica ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...