Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Piszczenie w uszach, drętwienie kończyn w nocy, drżenie mięśni, kłujące bóle ciała


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 23 lata i zmagam się z wieloma przerażającymi mnie symptomami. Byłam pewna, że to guz mózgu, lecz MRI jest czyste. Neurolog stwierdził tężyczkę, lecz jedynie na podstawie moich objawów, bez żadnych przeprowadzonych badań. Z tego co czytałam choroba ta objawia się napadami w postaci skurczy mięśni itd. Lecz u mnie jest to zupełnie przypadkowe (raz zadrga mi powieka, raz jakiś mięsień). W nocy doskwiera mi drętwienie kończyn. Budzę się w  z mrowiącą ręką, bądź nogą i powrót do normy trwa ok. 2 minut poruszania kończyną. Suplementuję b12 i magnez od 2 tygodni bez żadnej poprawy. Dodatkowo ostatnio leżąc w nocy moje prawe ucho straciło na chwilę słuch i pojawiło się w nim bardzo głośne piszczenie. Po chwili ucichło, lecz wciąż je słyszę kiedy nie jest naokoło wystarczająco głośno ( wysoki pisk i coś jakby kod morsa w drugim uchu). To wszystko nie zgadza mi się z diagnozą neurologa i jestem załamana moją sytuacją. Dodatkowo od paru miesięcy mam powiększone bezbolesne węzły chłonne (największy 2x0,7 cm) ( - na usg ponoć wszystko w porządku, ale tracę zmysły z obawy, że mogę umierać i to coś poważnego. W końcu tylko biopsja jest w stanie wykluczyć najgorsze opcje, a żaden lekarz nie chce się na nią zgodzić. nie jestem już w stanie funkcjonować, błagam o jakąś poradę, czy wskazówkę. 
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...