Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czego to mogą być objawy?


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu niepokoją mnie takie objawy:

-mrowienie i ból w całym ciele, wrażliwość na dotyk. Są dni kiedy jest okay, są d ni kiedy ledwo się poruszam, nie zauważyłam aby  pojawienie si e tych dolegliwości akurat tego dnia a nie innego było od czegoś zależne

-kłucie i uczucie gorąca w stopach prawie cały czas, niezależnie od  pozycji, pory dnia

-lekkie osłabienie całej prawej strony ciała z czasem wrażeniem jakby omdlewania

-nadpobudliwość układu nerwowego, jakby lekki problem z koordynacja ruchową, drżenia tiki głowy, czasem pobudzenie psychiczne

-arytmia serca głównie w te dni kiedy mam bóle i mrowienia w całym ciele

- osłabienie, jakby odpływ krwi z głowy w odpowiedzi na zmiany pogody, też wtedy zaburzenia nastroju bez innej przyczyny, płaczliwość, stany lękowe (spadki ciśnienia atmosferycznego) i dzieje sie tak tylko w te pogodowo złe dni, na drugi dzień "jak ręką odjął"

Od kilku dni biorę magnez w dużych dawkach i wit. B12. Mam niedługo wizytę u neurologa. 

Czy to mogą być objawy czegoś konkretnego? Trochę się boję 😞

Dodam, że miałam bardzo stresujący okres i chyba sama się wpędziałam tym w jakąś chorobę 😞 

Odnośnik do komentarza

Dziś dodatkowo w nocy jakiś "atak", wybudzenie z głębokiego snu gonitwa myśli której nie mogłam uspokoić. Dopiero po paru minutach skupiłam się na oddechu i jakoś się udało ale do rana już prawie zero snu no i wstałam cała wystraszona. Mam wizytę u psychiatry zaraz a neurolog dopiero w maju 😞 Boję się 😞

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...