Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dodatni wynik próby wysiłkowej, ujemny klinicznie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 15 roku życia (przez 7 lat) mam objawy sercowe kołatania, arytmię przyspieszony puls. Miałem robione badania próby wysiłkowej, EKG, holtera, krwi (dosłownie wszystko wydałem na to z 3k PLN) powtarzane przez ten czas kilkukrotnie, wszystko wychodziło w normie kardiolog mówił że wszystko jest w porządku, obecnie mam 22 lata.
Od półtorej roku moje objawy uległy znacznemu nasileniu (około 2 miesięcy po covidzie bez objawów dolnych dróg) byłem hospitalizowany z powodu częstoskurczu nadkomorowego po biegu i od tego momentu również się przebadalem, ponownie wszystko wychodzi w porządku z wyjątkiem próby wysiłkowej. Niestety przez to wszystko moja psychika jest zrojnowana mam ataki paniki i żyje w ciągłym stresie. Całe życie byłem aktywny fizycznie (siłownia, piłka nożna, sporty walki, rower codziennie). Jem bardzo zdrowo, nigdy nie brałem używek nawet kawy i ogólnie nie wyglądam jak człowiek z miażdżyca. Co oznacza taki zapis czy powinienem się martwić? Dodam że nigdy nie czułem żadnego bólu ani kłócia w klatce natomiast przy wysiłku fizycznym widzę znaczne pogorszenie wydolności i duszność tak jak kiedyś miałem tempo biegu na kilometr 3:07 to teraz mam problem przebiec to w 6 minut bo puls wywala 180. Z objawów jeszcze czuje na co dzień takie uczucie dezorientacji nie umiem tego opisać coś jak bycie pijanym. Obecnie czekam na angio TK.58b9c76ff4894672916d502ea28b4994-small.jpg.4548adbc9bd02ba9bda6c5cdab5b2545.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...