Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problemy z brzuchem


Ayammm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam od dłuższego czasu problem z brzuchem problem zaczął się z 2 miesiące temu, pojawiły się u mnie rozwolnienia połączone z zaparciami, ból utrzymywał się przez pare dni po czym wylądowałem na SORZE, zrobiono mi wyniki krwi z których nic mi nie wyszło a lekarz powiedział ze wszystko jest okej, przepisał mi leki na zaparcia i pseudo antybiotyk do walki ze stanami zapalnymi. Uspokoiło się to na jakiś czas lecz za niecały tydzień wszystko wróciło, od tamtego momentu do teraz mój stolec jest inny niż zawsze, często ma ciemno pomarańczowy bądź pomarańczowy kolor jest konsystencji zwartej lecz tak jakby papkowatej świecącej jakby tłustej codziennie taki sam, zacząłem stosować dietę, jedząc dużo błonnika warzyw owoców unikałem smażonego i tłustych potraw, a poprawy cały czas brak jak było tak jest, udałem się do lekarza rodzinnego gdzie zrobiłem badania krwi, kału a także usg. Po odebraniu wszystkich wyników udalem się do mojej pani doktor która powiedziała mi ze wszystko jest okej 

tu rodzi się moje pytanie co jest nie tak i co robię źle?! szczerze doskwiera mi to bardzo i chciałbym aby te dolegliwości mi minęły. 
w poniedziałek mam prywatne badanie kolonoskopii te badanie pomoże mi w rozwiązaniu problemu? Z góry dziękuje za rady i pomoc 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...