Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co mi jest?


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o wskazówki

Jakie badania wykonać, do jakich lekarzy się udać. Objawy

- ból w okolicy biodra, kręgosłupa, pod lewym żebrem, uczucie wsysania mostka do środka często po pracy fizycznej

- wzdęcia, biegunki, zaparcia naprzemiennie

- ból brzucha po lewej stronie po posiłku, na czczo przy niejedzeniu więcej niż 2 godziny

- ból nogi, uczucie zimna, kłucie z tyłu od uda czasem pachwiny do stopy, nerwobóle

- przez parę godzin widze kolorowe kręcące się jakby szkiełka z lewej strony nawet jak zamknę lewe oko lub krecące się i nachodzące na siebie szare elipsy u góry jakby nad oczami

- uczucie pływania, bulgotania czegoś z tyłu głowy

- pisk w uszach, szum, buczenie

- uczucie pękania czegoś w uchu jadąc samochodem po zakrętach i górkach i w windzie

- kołatanie, przeskakiwanie, uczucie zatrzymywania serca

-wypadanie włosów

- czerwone plamki, krostki na skórze głowy

-kapanie moczu po skorzystaniu z toalety mimo użycia dużej ilości papieru, gdy nie założę szybko bielizny leje mi się po nogach, gdy długo nie korzystam z toalety tak nie mam więc to nietrzymanie moczu

- czeste oddawanie moczu w nocy w duzych ilosciach, uczucie nie do konca oproznionego pecherza mimo ze siedze dluzej na toalecie i nic juz nie leci

Objawy nie występują codziennie, nie mogę tego z niczym powiązać od około 5 lat. Raz w miesiącu, tygodniu, co parę dni, nieregularnie, nie wszystkie na raz. Objawów trawiennych nie kojarzę z żadnym pokarmem raz mi coś, zaszkodzi a raz nie.

Najbardziej niepokoi mnie to

Wieczorem muszę się rozciągać, czuję gniecenie w stawach, szybko bije mi serce i drgają mięśnie z lewej strony ciała, jestem pobudzona i nie mogę zasnąć, potem zasypiam rano budzę się z bólem tych drgających mięśni, mam uczucie nadmiernego rozluźnienia, kłujące punkty na ciele i uczucie sznurków zawiazanych od głowy aż po stopy, patrząc na ścianę widzę czarne,plamki, zygzaki które znikają po paru godzinach razem z bólem.

 

Wykonane badania prywatnie i zlecone przez lekarzy tomografia głowy, bolerioza, magnez, potas, hormony tarczycy, przeciwciała tarczycowe, morfologia, badanie moczu, crp, ast,alt, ekg, pomiar cisnienia, glukoza, okulista,badanie ciśnienia w oczach, pasożyty w kale, wszystko prawidłowe

Dostałam propranolol na kołatanie doraźnie nie działał, coś na żołądek nie pamiętam nazwy nie działał miałam brać przez tydzień, pramolan na 10 dni, hydroksyzyne jedna buteleczkę, beto25 za bardzo obniżał ciśnienie miałam już nie brać, miałam smarować plecy maścią i wykonywać ćwiczenia na kręgosłup znaleźć sobie w internecie, potazekmag, tritico sama odstawiłam bo miałam przewidzenia, bezsenność i objawy występowały codziennie, zaczęłam odczuwać lęk, dymista do nosa od laryngologa po skończeniu nie używać. Ograniczyć rośliny strączkowe. Nic nie pomogło.

Kobieta 30 lat

Boję się że pogorszy się w przyszłości, objawy będą występować codziennie chce zmniejszyć lub wyeliminować objawy, poznać przyczynę.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...