Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dużo słabsze widzenie po laseroterapii siatkówki


Laser19923

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, pojawiłem się u okulisty w problemem tego, że z rana miałem uczucie jednego oka bardziej zamkniętego od drugiego przez co widziałem przez 2-3 godziny slabiej a potem wszystko wracało do normy. Jestem cukrzykiem od 9 roku życia (Obecnie 31 lat) i okulista stwierdził, że to retinopatia cukrzycowa i opisał to w następujący sposób :

Odc. przedni OP/OL, zap brzegów powiek, rogówka przejrzysta,KP wolna, głeboka, soczewka przezierna.

Dno OP/OL, plamka matowa, drobne wysięki twarde w plamce OP>OL, t.n II blado-rózowa o wyraźnych granicach.siatkówka przyłożona, na obwodzie liczne krwotoczki śródsiatkówkowe.

Zalecił mi laseroterapię siatkówki. w ciągu 5 kolejnych dni ją zrobiłem. Jestem obecnie 10 dni po zabiegu i mam wrażenie bardzo słabego widzenia. Widzę ogól jednak jeśli chodzi o komputer, telefon to muszę wszystko powiększać maksymalnie żeby widzieć a i tak są to zamazane obrazy. 

CZy to normalne, że wzrok mógł mi się przez to popsuć? Czy być może jest to okres rekowalescencji i muszę poczekać aż się to unormuje?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...