Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dlaczego czuje się jak z XIX w.?


jagodaw99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od mniej więcej gimnazjum poczęłam interesować się mocno II wojna światowa, a przede wszystkim, III Rzeszą Niemiecką. „Spodobały” mi się te wszystkie odznaczenia, wygląd mundurów, rytuały. Czytałam mnóstwo książek o tajnikach Hitlera, dawnych stopniach, Auschwitz i innych obozach koncentracyjnych. W pewnym momencie zaczęłam wyobrażać sobie w rzeczywistości doczesnej siebie w mundurze, ale nikogo nie zabijalam. Po prostu, jeździłam sobie na „zlecenia” na zamki i do lasu, w dawne ruiny. Jakoś w liceum zaczęłam odczuwać mocną tęsknotę do kogos, kto pochodził z czasów II wojny światowej, jeździłam w tym celu do Auschwitz, żeby poczuć te energię. Osobiście, w zaciszu mieszkania dużo rysowałam, dalej czytałam o tym i nie mogłam przestać rozmyślać o tym. Ta tęsknota powodowała nieraz łzy. Myślałam, ze jestem z reinkarnacji. 
cos tknęło mnie na początku studiów, by pojechać do Oświęcimia, wrzucić monetę do Soly i e ten sposób uwolnię się od dusz, które męczą mnie dniami swoją tęsknota. Podziałało, byłam nawet z kotkiem przez trzy tyg.w hotelu pracowniczym w Katowicach, żeby zobaczyć wiezienie byle na Lompy. Kupiłam kiedyś nawet mundur. To była moja jakby tajemnica. 
teraz raczej mam uczucie, iż pochodzę z mniej więcej XIX w. 
czy powinnam mówić o tym komuś/ powinnam powiedzieć to lekarzowi psychiatrze? 
 

Pozdrawiam... (chyba) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...