Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co mi może dolegać ? Problemy z brzuchem i że skórą.


Zaroowski

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Od dłuższego czasu (ok. roku) borykam się z problemem dość częstych biegunek, wzdęć, braku apetytu. Dodatkowo od ostatnich dwóch miesięcy biegunki mam już codziennie, dodatkowo doszła niewidoczna okiem, drobną wysypka na rękach od łokci w górę aż do barkow. Dodatkowo, ostatnio po kąpieli zaczęło mi wychodzić zaczerwienienie na szyi, dookoła, oraz w zgięciach rąk. Wysyłam zdjęcia w załączeniu. Dodam, że mam nerwicę i od roku leczę się środkiem Setaloft. Niestety, nawet zmniejszenie dawki do absolutnego minimum (25mg) nie daje żadnych zmian. Mam zrobionych wiele badań tj. USG brzucha (wszyekto w normie), kolonoskopią (żylaki odbytu stopnia 1szego), badanie wątroby z krwii (wszystko w normie), morfologia w normie. Została mi jedynie gastroskopia pod koniec miesiąca. Jeśli chodzi o alergie i nietolerancje pokarmowe - robiłem testy i staram się odżywiać zgodnie z wynikami. Co może być przyczyną mojego problemu? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.IMG_20230915_211359.thumb.jpg.5c0b4eb44cf5cd29892d13b751b4ab2a.jpgIMG_20230915_211204.thumb.jpg.cd29212eef9c359defd1fe35240e63e1.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...