Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

dziwne uczucie w kończynach


Dag_Mara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zauważyłam u siebie dziwne uczucie w kończynach, a mianowicie często mam wrażenie, jakbym nie miała do końca poczucia w rękach, ale nie jest to zanik czucia, bardziej wrażenie jakby ręce mi miały zaraz odpaść, były mocne rozluźnione, czuję że lekko się męczą nawet przy podpieraniu głowy o nie, jakbym nie miała w nich "woli" żeby wykonywały mniejsze wysiłki, mimo że wcześniej nie miałam z tym problemu. Dodatkowo bolą mnie mięśnie przy karku, a w nogach pojawiają się bóle w okolicy kolan, jakby stawów, i dziś w dodatku kilka razy miałam wrażenie jakby nogi poruszały mi się w dość sztywny sposób przy chodzeniu. Było mi też niedobrze. Czy może to być objaw jakiejś choroby, czy może to być skutkiem tego że zaczęłam jakiś czas temu ćwiczyć z obciążnikami na nadgarstki i kostki, bez rozgrzewki (wiem że głupia postawa ale nie zdawałam sobie sprawy z ewentualnych powikłań i czułam sie dobrze). Dodam że mam skoliozę i nerwicę lękową, a wczoraj miałam mocno stresujące doświadczenie związane ze śmiercią dziadka i dziś te objawy były najsilniejsze jeśli miałoby to na coś nakierunkować. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...