Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problem z pamiecia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem mężczyzną w wieku 28 lat i od dawna zmagam się z problemem związanym z pamięcią. Nigdy nie stroniłem od imprez i stanowczo nie dbałem o zdrowie, lecz problem z pamięcią pojawiał się w bardzo młodym wieku więc wykluczam różnego rodzaju używki, które mogłyby być głównym czynnikiem. Sprawa stała się na tyle poważna, że dowiaduje się od innych osób co gdzie kiedy robiłem nie odtwarzając w pełni tych wspomnień, a po czasie przypominają mi się tylko urywki z danego dnia. Przykład nie pamiętam przypadkowego spotkania z dziewczyną, która mi się podoba a urywki przykładowo z tego dnia pamiętam jak "przez mgłe" (i to nie wszystkie) stało się to tak uciążliwe że mam wrażenie że nigdy nie będę szczęśliwy przy okazji raniąc tym dobre niewinne osoby. Można to porównać do stanu na drugi dzień po spożyciu dużej ilości alkoholu, że się nic nie pamięta lub tylko urywki i dowiaduje się od innych osób. Odechciewa się żyć skoro i tak się w pełni nie pamięta co się robiło. Co zrobić w takim przypadku?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...