Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Biegunku


XxX123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od około 10 lat mam problemy ze zdrowiem. Ciężko nawet nazwać to zdrowiem, bo miałem robiony szereg badań począwszy od USG przez gastroskopię kończąc na kolonoskopi. Stety bądź niestety na żadnym z tych badań lekarz nie znalazł nic co mogłoby wskazywać na moje dolegliwości, a są to głównie biegunki, bardzo rzadko dochodzą same bóle brzucha. Biegunka dopada mnie tak naprawdę zawsze kiedy muszę wyjść gdzieś z domu.
Tak nagle jak się pojawia równie nagle znika. Kiedy wracam do domu to magicznie moje dolegliwości znikają. Zauważyłem ostatnio podczas jazdy samochodem będąc w małym korku, że pomyślałem o moich dolegliwościach i magicznie one nagle się pojawiły, ale w głowie padła myśl coś na zasadzie "tutaj obok są krzaki" i myśl o biegunce zniknęła natychmiastowo, niestety potem znowu się pojawia. Największy problem jest taki, że odczuwam nagłą potrzebę skorzystania z łazienki, kiedy już do niej pójdę to najczęściej okazuje się ona "fałszywa" jednak wiem, że gdybym nie poszedł to po prostu nie byłoby wesoło. Korzystałem z pomocy psychologa, jednak nie pomagał mi on w żadnym stopniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...