Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Duszności astma tampanada


Karol18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od pewnego czasu zmagam się z problemami z oddychaniem a mianowicie w 2017 miałem 12lat  zdiagnozowano u mnie astme oskrzelową i alergie na kota roztoczą kurzu i pył orzeszyny wtedy jadąc samochodem poczułem się bardzo żle miałem problem z oddechem pociłem się serce biło bardzo szybko miałem wrażenie że zaraz zemdleje  pojechaliśmy do lekarza ekg krew wyszły znakomicie podano mi wtedy zastrzyk chydroksyzyne i pamiętam że się uspokoiłem i objawy zniknęły puźniej byłem u pulmonologa który wykrył właśnie astme i alergie i zacząłem stosować salmex i jovesto lecz po salmexie nie czułem poprawy miałem puźniej problem z oddechem po dużym wysiłku lecz po miesiącu zapomniałem o astmie i inne dolegliwości samoistnie ustąpiły spokój trwał 3 lata do 2019 w tamtym roku dostałem tego samego poty tachykardia duszności ból w klatce piersiowej i duszności po jakim kolwiek wysiłku wtedy już pojechaliśmy do szpitala leżałem tydzień miałem mnóstwo badań krew ekg echo serca holter próba wysiłkowa spirometria wszystko wyszło w jak najlepszym pożądku aby na jednym badaniu krwi tsh miało inny wynik ale za drugim badaniem juz w normie wtedy przypisano mi symbicord tulbochaler alvesco bo że spirometri wyszła astma ale mała pef mam w porządku bo na ten moment 500 i po tym czasie kolejne 3 lata czułem się wyśmienicie żadnych duszności nic. Teraz w marcu znowu mnie zatakowało
Ból w klatce piersiowej duszności czuje ze kontroluje każdy swój oddech podczas duszności czuje ze jestem rozpalony puźniej robi mi się trochę zimno i lekkie drgania mięśni po  zwykle taki atak trwa około godziny puźniej jak się zajmę pracą lub czymś innym to zapominam o tych objawach i czuje się dobrze cały czas przyjmuje symbicord i alvesco
Ktoś wie co może mi dolegać to od serca czy jakaś nerwica? Przy tym ataku mam suchy kaszel jak zaczne kaszleć to myśle ze zaraz zwymiotuje taki szczekający kaszel. Wyczytałem w internecie ze moze to być tamponada serca . Proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...