Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Brak siły fizycznej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich ? , sprawa moja jest bardzo kręta. Mam 42l. od 10lat zmagam się z nerwicą ( dostałem ja genetycznie) Ważę 120kg , wzrost 183cm wiem że jest nadwaga, pracuje jako kierowca zawodowy. Od jakiegos czasu zauważyłem brak siły fizycznej , przedmioty które kiedyś podnosiłem teraz stają się dla mnie coraz cięższe. Bolą mnie mięśnie , stawy , codziennie boli mnie głowa , szyja z przodu , poprostu dramat . Biorę lek na nadciśnienie i jest ono w granicach 150/90 . Robiłem tydzień temu , badania ( krew ,mocz, tomograf głowy ,tomograf płuc , dogłębnie rozdrobnione badania ) i nic złego nie wyszło , wszystko w normie :) a boli i boliii:( lek.rodzinny zalecił wizytę u psychologa/psychiatry i szukać przyczyny w tym kierunku. Wstaje rano ,pierwsza godzina jest ok , ale z każdą kolejną jest gorzej , ból głowy ,szyji,ciśnienie , oczu , zębów . Wiek 40l to nie czas jeszcze aby myśleć że już z nic dobrego mnie nie spotka. A tu Brak uśmiechu i radości życia. A ja już niemam sił na walkę , coraz częściej chodza mi po głowie myśli aby "odłożyć łyzke" Z lekarzem rodzinnym raczej nie dojdę ładu bo On widzi tylko abym zgłosił się do psychiatry. Chciałbym poprostu znac przyczynę mojego samopoczucia i leczyć TO !!  Żona moja też twierdzi że wymyślam , skoro wyniki są dobre . Nie wiem gdzie się udać aby wybrnąć z tego bagna. Chcę żyć , pracować , cieszyć się życiem . Pomocyyyyy .. :( 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...