Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Potrzebuje Pomocy oraz Opinii Lekarza/Psychiatry!


Rekomendowane odpowiedzi

Borykam się ze straszną przeszłością....

Jako Dziecko miałem problemy i się leczyłem od małego u Psychiatry...Z mojej winy ale do dziś mnie dręczy jedno Matka mojego Ojca wraz z Ojcem których nie Akceptuje oraz nie uważam ich za rodzinę raczej za odpad...Zawsze mnie wyzywali Od Kaleki , Że nic mnie dobrego w życiu nie spotka potrafili mówić o mnie jak o potworze, pogodziłem się z tym i nie chce mieć z nimi nic wspólnego, przeczucie we mnie mówi że to oni przyczynili się do mojego chodzenia do psychiatry kiedy byłem dzieckiem, ale jedna sprawa nie daje mi spokoju, Jako dziecko chciałem iść na swoją Matkę z nożem....,nie pamiętam tej Sytuacji choćbym chciał...Matka Ojca nienawidziła nigdy mojej Matki Jej Syn również robił mi krzywdę... Wraz ze swoją Matką...Wmawiali i wmawiają że przez Moją Matkę jestem kaleką Ojciec mi wmawiał że Matka mnie nigdy nie kochała oraz ze mnie nie chciała, często wyzywali mnie tak aby nie było żadnych świadków... jako dziecku śniły mi się koszmary bardzo realistyczne w których moja Matka chciała mnie zabić , goniła mnie z nożem i próbowała mnie zabić ...

Mam przeczucie które mi mówi że właśnie Ojciec jak i Jego Matka wmówili mi jak byłem dzieckiem że Moja matka chce mnie zabić I mnie zniszczyli do tego stopnia że sikałem pod siebie ciężko uwierzyć ale jako dziecko chciałem umrzeć....miałem problemy z agresją po terapiach z psychiatrą stałem się Bardziej spokojny lecz teraz mam problemy ze snem albo nie mogę spać w nocy albo spał bym całymi dniami nie mam ochoty wychodzić z domu, nie chce mi się myć nie mam na nic siły ani motywacji, kiedyś Matka mojego Ojca usiłowała mnie za szarpaniem wbrew mojej woli wsiąść mnie do siebie do domu....

Często nazywała mnie Kaleką jak i jej Syn.. Pod kreśle oni są zdolni do wszystkiego ps od zawsze darze Matkę mojego Ojca jak I mojego Ojca nienawiścią od pewnego momentu mojego życia nie chciałem i nie chce aby oni w nim byli....

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...