Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ból Jądra i podbrzusza.


Joh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 3 miesięcy mam problem z prawym jądrem. Mam wrażenie, że jest ono twardsze niż lewe. Boli mnie lecz ciężko zdiagnozować miejsce bólu, czy ból jest tylko jądra czy żył które z niego wychodzą. Ból zaczął się około w połowie grudnia. Na początku był silny, czynności typu kucanie były problematyczne. Ból później promieniował do podbrzusza bardziej po prawej stronie lecz lekko po lewej też czułem i tak jak by z tyłu lecz ciężko to opisać.  Teraz ból praktycznie nie występuje. Lecz dalej prawe jądro jest tak jak by większe od lewego. 

Dodatkowym objawem jest zmiana zapachu nasienia i pojawiły się w niej czarne malutkie kropeczki nie jest ich dużo bo dwie na wytrysk. Też gdy nie dochodzi do wytrysku badając jadro i okolic  na palcach zostaje specyficzny zapach ten nowy nasienia. Wcześniej nic takiego nigdy nie miało miejsca. 

Byłem u dwóch urologów prywatnie (przez zdiagnozowaniem czarnych kropeczek w nasieniu) i miałem robione badania jądra prześwietlenie jąder i jamy brzusznej. Lekarze nic nie wykryli mówili, że wszystko wygląda dobrze. Jeden zalecił wizytę u neurologa gdy by bóle nie przeszły lub nawracały.



 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...