Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dziwne uczucie w rece


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Około 2 tyg temu pod wieczór moja prawa ręka tak jak by miała słabsza przepustowość krwi, w tym czasie siedziałem przy komputerze. Czułem dosyć silny ucisk, ale nie było to nic wizualnego, bardziej ucisk i może lekkie palenie od bicepsu prawej ręki do początku palców, a palenie ponizej palców, przed nadgarstkiem.Z dwa dni wcześniej miałem bol ręki, wiec myślałem, ze jest to konsekwencja spania na rece. Następne kilka dni już nie miałem tak silnego ucisku, ale mam do teraz w obszarze od łokcia prawej ręki do początku palców takie dziwne uczucie jak by mniejszego dopływu krwi? Bardzo dziwne uczucie i ciężko jest je wytłumaczyć, nie jest to mrowienie czy dreszcze, tylko bardziej dyskomfort… dokładniej to tak jak by po ściegnach prawej ręki od góry było to dziwne uczucie.. może jak by uczucie bardzo suchej skory/podrażnienie? ale w środku, pod skóra. zrobiłem badania ogólne moczu i krwi - wszystko Ok. Z pół roku wcześniej dosyć gruntowanie sie badałem, bo wyszła mi w moczu bilirubina, wiec przebadałem, serce, nerki, wątrobę, trzustkę, prostatę i różne markery jak crp, wiec nie wiem czy jest sens je ponawiać - wszystko w normie. Lekarz pierwszego kontaktu doradził abym sie skonsultował z neurologiem. Neurolog zebrał wywiad, sprawdził czucie i jak działają moje mięśnie i czy nie widzę podwójnie po czym przepisał mi Neurovit + magnes 100mg przez 20dni. Generalna diagnoza była taka, ze pewnie sobie uszkodziłem jakoś nerw, moze od pracy przy komputerze, moze od spania na rekach(brzuchu). Biore już z tydzien i zastanawiam sie czy mam być cierpliwy i czekać z tym nieprzyjemnym uczuciem, którego wcześniej nie miałem czy powinienem wykonać jakieś badania/udać sie do lekarza. Zdarza sie ze sie wybudzam, ze snu przez te dziwne uczucie. W lewej rece prawie nie występuje, moze z 1% czasu tego co w prawej.

Prosze o poradę, dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...