Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

niepokojące objawy


grvbyy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 16 lat. Od ponad pół roku po zażyciu beta-ketonów zauważam u siebie objawy, które nie występują u znanych mi biorących osób. Są to:

 

- pajęczyno-podobne fioletowe (nie tylko) siniaki obejmujące obszar tyłu ramion, łokci i znacznej części przedramienia (bardziej widoczne na prawej, niż na lewej ręce) 

 

- pajęczyno-podobne fioletowe siniaki obejmujące obszar ud, aż po łydki (kolana czasami wręcz czarne) 

 

- wrażenie "zmęczonych" kolan 

 

- uderzenia gorąca w pomieszczeniu i zwiększona podatność na zimno

 

- towarzyszące uderzeniom gorąca rumieńce na twarzy (bardziej widoczne po prawej stronie) 

 

- drganie policzka pod prawym okiem podczas usmiechu

 

- duszności i problemy z oddychaniem (zazwyczaj przy większej ilości) 

 

- arytmia i przyspieszone bicie serca (nieraz napie*dalało tak, że wpadalem w paranoje bo obawialem się o zawał) 

 

- zwiększona podatność na siniaki

 

- mrowienie kończyn, drętwienie rąk i twarzy, osłabienie mięśni 

 

- omamy wzrokowe, często związane ze światłem (np. "klatkujace" światło podczas ruchu oczami) 

 

- rzadko występujący, chwilowy ucisk z tyłu głowy

 

- drgania i samoistne napinanie mięśni (najczęściej miedzyżebrowych) 

 

Objawy występują w różnym stopniu nasilenia i nie zawsze są te same, niektóre są zależne od ilości spożytego narkotyku. Bywały przypadki, że mocno panikowałem (przyklad: mocno zdrętwiały mi ręce i twarz, serce biło jak nigdy, omdlilo mnie i miałem bardzo ciężki oddech, trwało to ok. 2godz. Pół nocy przestraszony chodziłem po domu, bałem się iść spać, bo obawiałem się ze mam udar). Często, gdy podnoszę się z łózka (nie tylko) "gasnie mi ekran". Dodam, że od urodzenia dziedziczę HCV. Czy objawy są wynikiem choroby? Jak tak, to jakiej i gdzie się z nimi udać? 

Z góry dziękuję. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...