Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Złe wyniki krwi i ból w stawach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od paru dni bolą mnie niektóre stawy. Głównie palce u rąk (głównie mały i serdeczny) oraz trochę łydki i bardzo rzadko stopy. Na początku myślałem, że to grypa bo akurat w domu jedna osoba ma grypę, druga zapalenie oskrzeli. Ja natomiast nie mam innych objawów. Ból ten nie trwa cały czas, pojawia się na chwile, a potem przez 3h może go wgl nie być. Jest to ból totalnie do zniesienia(pulsujący). Gdy pójdę spać to spię i nie budzę się w nocy. Ból nie ma wpływu na ruch. Normalnie poszedłem biegać i się nie meczą bardziej stawy. Mogę również zacisnąć pięść bez problemu. Ale jako, że się przeraziłem to poszedłem na wyniki krwi i w jednym aspekcie są bardzo złe - cholesterol. No ale dobra z tym sobie poradzę. Ważę 85,5kg przy wzroście 179cm. Prowadzę mocno siedzący(raz w tygodniu piłka) i dość stresujący tryb życia.  Kiedyś ważyłem 72kg wiem jak się za to zabrać i powalcze z cholesterolem. Natomiast nie wiem czy ten bol wynika z 2 złych parametrów cholesterolu czy z czegos innego: W zalaczniku moje wyniki krwi. Jak widac bardzo duzy cholesterol calkowity i LDL. Zapisac sie do lekarza w moim miescie to obecnie rzecz niemozliwa. Niemal 2 tygodnie. Zastanawiam się jakie badania jeszcze moge wykonac przed pojsciem do lekarza. Zrobilem CRP i OB aby wykluczyc zapalenie stawow (RZS) ale nie wiem czy to wystarczy do wykluczenia. Objawy troche sklaniaja w strone RZS z tego co wyczytałem...A miałem jeszcze badania Sodu i potasu i są w normie.

 

 

wyniki.png

wyniki2.jpg

wyniki3.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...