Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Niekonfortowe uczucie w gardle


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 24 lata i mam pewien problem ktory zaczal sie 10 miesiecy temu, okolo tydzien przed zachorowaniem na corona wirusa zaczalem miewac bole przy oddychaniu podaczasz wysilku, do tego mialem juz od dluzszcego czasu problemy ze snem (przebudzalem sie po kilkanascie razy i budzilem sie nie wyspany), po zachorowaniu na corona wirusa dostalem okropnego niekonfortowego uczucia w dolnej czesci gardla, jak by cos w nim bylo, tak jak by lekko pieklo i do tego drapalo, przez to gorzej tez mi die oddychalo, z tego powodu mialem tez stany depresyjne. Po okolo 2 tygodniach mi przeszlo i po tygodniu zaczelo sie od nowa, dostalem jakies antybiotyki na bakteryjne zapalenie, bralem je przez 2 tygodnie, dolegliwosci znowu ustepily i powrocily po tygodniu. I musialem sie z tym pogodzic, przestalem cwiczyc gdyz za kazdym razem w polowie cwiczen zaczynalem sie czuc duzo gorzej i tak juz przez caly dzien bylo po tym jeszcze gorzej. Podejrzewalem ze to nerwica gdyz moja mama tez ma nerwice, kolega polecil mi zbadac hormony i sprobowac testosteronu, zbadalem hormony, testosteron wyszedl w normie (600ng/dl) i zaczolem brsc co 5 dni 250mg testosteronu enanthate, zaczolem sie lepiej czuc, lepiej sypiac,  zaczolem znowu cwiczyc i po 3 tygodniach znowu zle sie czulem tylko po cwiczeniach. Przestalem cwiczyc i czulem sie w miare okej przez okres w ktorym bralem ten testosteron (4 miesiace) teraz od 2 tygodniu juz tego nie biore i od 2 dni znowu zaczalem czuc to dziwne uczucie w gardle, niekonfortowe uczucie jak by pieklo, do tego mnie tam drapie i caly czas probuje odksztusic flegme, zaczolem duzo gorzej sypiac, budze sie nie wyspany i rozdrazniony, do tego wszyscy mi mowia ze jestem blady jak sciana. Dodam tez ze nie pije alkoholu od kilku lat gdyz po alkoholu czulem sie tragicznie na drugi dzien, mialem zawsze to dziwne uczucie w gardle, dusznosci, nie moglem nic przez to jesc itp. I utrzymywalo sie to tak przez 2 dni dlatego przestalem pic nawet okazyjnie. Morfologia krwi wyszla dobra, elektrolity tez sa okej, zrobilem Rezonans Magnetyczny (MRT) pluc i gardla ale lekarz nic podejrzanego nie zobaczyl, zaplacilem za to oczewiscie prywatnie. Nie wiem co mam dalej robic, naprawde nie mam juz checi do zycia, w jakim kierunku mam szukac pomocy.. Dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...