Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Torbielowate rozrzedzenia struktury kostnej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mężowi od około 3 miesięcy boli prawe biodro. Poszedł do lekarza pierwszego kontaktu i został mu przypisany Cartexan. W międzyczasie zrobił zdjęcie rtg prawego biodra na moją prośbę. Wynik- torbielowate rozrzedzenia struktury kostnej na wys. Szyjki k.udowej. szpara stawowa zachowana. Lekarz pierwszego kontaktu dopisał mu jeszcze Calperos Osteo. Ból nie przechodzi. Z początku Ból promieniował na całą długość nogi, nawet aż na pośladek. Przy chodzeniu, bieganiu, nawet przysiadach nie boli go. Jedyny moment to, gdy podnosi nogę do góry np przy wsiadaniu/wysiadaniu z auta, wstawaniu z łóżka, wiązaniu buta, nakładaniu buta. Ja oczywiście czytakan dużo google i doszłam do tematów typu rak kosci, przezuty...nie mówię o tym mężowi, ale się bardzo denerwuje. Jest czym?. Dodatkowo nerwy podsycił fakt, że dwa dni temu maz wstając z łóżka twierdzi, że źle ustawił stopę i bolała go cały dzień dokładnie przy zgięciu stopy obok kosci. On twierdzi że źle stanął   a ja już łącze fakty. Około 5 miesięcy temu mąż miał wypadek rowerowy bardzo ciężki. Mocno upadł na prawa stronę ciała, a dokładnie prawe udo. Pojechaliśmy na sor z bólem kręgosłupa po czym okazało się, że kręgosłup jest ok, ale lekarz na dowidzenia powiedział nam, że "w przyszłości będą problemy z biodrem" mąż w szoku po wypadku nie zapytał co miałem ba myśli...może ktoś mi poradzić czy moje obawy są uzasadnione, bi zwariuje...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...