Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nagłe przeskoki serca


Gość Zuza

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Jestem przerażona i nie wiem totalnie co robić. Jestem obecnie na wakacjach i do tej niedzieli czułam się jeszcze perfekcyjnie. Nagle od poniedziałku zaczęło dziać się coś dziwnego z moim sercem. A mianowice zaczęłam odczuwać tzw. „Przeskoki” serce bije normalnie nagle odczuwam coś na kształt szarpnięcia które trwa ułamek sekundy i daje mi bardzo nieprzyjemne odczucie. Po czymś takim dostanę oczywiście ataku paniki, serce wali mocniej i następuje nowy atak. Na wyjeździe będę do przyszłego tygodnia więc narazie kardiolog opada. Mam 23 lata i nigdy nie miałam problemów z sercem. Cierpię natomiast na nerwice. Jestem załamana i nie mogę się skupić na niczym. Całe dnie siedzę i czekam na kolejny przeskok licząc je w głowie i powoli popadam w psychozę, ze zaraz umrę. Czy ktoś z was doświadczył kiedyś czego takiego? Jak tak to co to u Was zwiastowało?

Odnośnik do komentarza

cześć!

Wiem o co chodzi - niedawno przechodziłem przez coś podobnego. Nic przyjemnego. Najgorsze jest to, że trudno jest opanować psychikę i spirala się nakręca... polecam Ci jak najszybszą diagnostykę, tylko tak będziesz mogła szybko wdrożyć odpowiednie leczenie. Inaczej to jest błądzenie we mgle. Jestem typem osoby, ktora nie cierpi chodzić po lekarzach wiec spróbowalem i zamowilem sobie badanie serca holterem do domu. Fajna sprawa, bardzo wygodna, z samym urządzeniem można normalnie funkcjonować przez te kilkanascie godzin :) na ogół 24 godzinny pomiar wystarcza. Polecam Ci https://holterdodomu.pl/ - z resztą, to bardzo pozytywni lekarze, którzy pomogli mi wejśc na dobre tory leczenia. Będzie dobrze!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...