Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nieszczelny wpust żołądka


Gość Mila

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,zrobilam gastroskopię,ktora wykazała nieszczelnośc wpustu żoładka.Poza tym wszystko ok-brak nadżerek,czy przekrwień blony śluzowej,test HP negatywny,nie ma przepukliny,jeziorko bez żolci,oddzwiernik i dwunastnica w porządku,przelyk w porzadku.Czy ta nieszczelnośc wpustu może dawac tak silne objawy-ciągle mam gorycz w ustach,jest mi niedobrze,bekam i pierdze non stop.Jestem dziewczyną,w dodatku pracuje z klientami,więc to naprawde uciązliwe biegac ciagle w ustronne miejsca zeby popierdzieć.Ciagle burczy mi w brzuchu,boli głownie nadbrzusze pod żebrami-raz z lewej raz z prawej strony.Kreci mi sie w głowie,czuje się jskbym byla cały czas na kacu.Zrobilam tez badania krwi- amylaza,pr.wątrobowe,nerki,glukoza,CRP,morfologia-i wyniki ksiązkowe.Jestem szczupla,nie pale,nie jem mięsa ,ani fast foodów.Biore od 2 tyg pantoprazol,maślan sodu i probiotyki, ale poprawy żadnej.Co robić?

Odnośnik do komentarza

Jak dlugo to moze trwac?Po jakim czasie zaczynaja dzialac leki (pantoprazol)?Czytalam,ze przy refluksie jest zgaga,bóle w klatce piersiowej,czesto kaszel...ja nic takiego nie mam.Jedynie gorzki lub kwasny smak w ustach,czesto mi jest niedobrze,mam wzdecia,ciagle burczy mmi w brzuchu ?

Odnośnik do komentarza

Boje sie,ze to cos z trzustka...Mieszkam w UK I nie mam mozliwosci dostania sie do specjalisty.Gastroskopie I badania zrobilam na wakacjach w Polsce.Tutaj dostalam skierowanie do gastrologa na luty 2023,czyli za pól Roku ?

Tutaj widze,ze chyba tez malo kto zaglada:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...