Skocz do zawartości
Forum

Obliczanie dni płodnych a stosunek bez zabezpieczenia


Gość 803

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz nie mam obaw ale wcześniej nie chciałam być kategorycznie w ciąży. Teraz i tak się nie obawiam tego bo wszystko widzę z obserwacji. To że się ciąży tak bardzo nie obawiam jak niektórzy sprawia że czasem naginam zasady i jak bym zaszła w ciążę to wiem że przez to że złamałam zasadę a nie przez to że czegoś nie dopatrzyłam.

Odnośnik do komentarza

Mi powiedział o tych metodach kolega który właśnie brał nauki przedmałżeńskie. Wcześniej też myślałam że to tylko jakiś tam niepewny kalendarzyk. Zaczęłam szukać coś o tych metodach. Zanim poszłam na nauki przedmałżeńskie to zaczęłam prowadzić notatki. Kiedyś korzystaliśmy z gumek to się bałam ciągle że pęknie bo 2 razy nam pękła. Potem w ogóle dostałam od nich uczulenia. Tabletek antykoncepcyjnych i innych hormonów nigdy nie brałam pod uwagę bo jak czytam o tym jakie się przy nich mogą pojawiać skutki uboczne, komplikacje nie tylko w czasie brania ale i później to podziękuję za taką przyjemność.

Co do łatwości metody, dla mnie ten sposób jest najprostszy bo mój organizm dosyć jasno komunikuje wszystkie objawy.

Odnośnik do komentarza

Przed wczoraj robiłam test ciążowy i wyszło ze nie jestem w ciąży nawet wczoraj byłam u lekarza z wynikami badań wyszły dobre,dzisiaj dostałam okres brzuch i plecy pękają z bólu noi mdłości mam okropne ale żołądek mnię nie boli.Czy może ktoś wie co to może być?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...