Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Platforma do prowadzenia gabinetu


Gość Olaf G.

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Klinika24. Jako psycholog używam tej platformy do zarządzania prywatnym gabinetem. Używałam kiedyś innej platformy, ale nie byłam z niej zadowolona. Klinika24 jest łatwa w użyciu, a przede wszystkim jest przejrzysta i intuicyjna. Naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość Robercikk
W dniu 30.06.2022 o 12:29, Gość Anna P. napisał:

Mogę polecić dobrą platformę, którą użytkuję od niedawna - Klinika24. Idealna do zarządzania gabinetem. Ma wszystkie potrzebne funkcje. Polecam.

Również bardzo polecam. Korzystam od dłuższego czasu i nie zamienię na nic innego ?

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia F.

 

W dniu 10.06.2022 o 09:01, Gość Olaf G. napisał:

Poszukuję intuicyjnej platformy do gabinetu, która umożliwi wystawianie recept, skierowania i zwolnienia. Dobrze byłoby, gdyby to wszystko znajdowało się w jednym programie. Dziękuję za polecenia.

KLinika24 super się sprawdza właśnie dla takich celów + jak chcesz być widoczny w sieci i zyskać nowych pacjentów możesz stworzyć swoją wizytówkę. polecam 

Odnośnik do komentarza
Gość Dariusz R.

Polecamy Klinika24. W naszej przychodni doskonale się ona sprawdziła i pomogła usprawnić działanie placówki. Plusem jest duża ilość modułów, m.in. e-zwolnienia, e-recepty, e-skierowania. Platforma ma wszystko czego potrzebuję. Polecam.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.09.2022 o 14:53, Gość Dariusz R. napisał:

Polecamy Klinika24. W naszej przychodni doskonale się ona sprawdziła i pomogła usprawnić działanie placówki. Plusem jest duża ilość modułów, m.in. e-zwolnienia, e-recepty, e-skierowania. Platforma ma wszystko czego potrzebuję. Polecam.

Jestem wdzięczna za wszystkie polecenia. Jestem w trakcie poszukiwania platformy do gabinetu. Widziałam dużo pozytywnych opinii na jej temat, więc myślę, że wypróbujemy ją również w naszym gabinecie ?
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...