Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Postaw zdrowie na pierwszym miejscu!


Gość Noemi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałam się z Wami podzielić jak naturalne suplementy zmieniły moje życie... 

Choruję na nowotwór złośliwy (na tą chwilę uśpiony), i wiadomo zawsze złe wyniki z morfologii, wieczne migreny, wahania nastrojów i wagi... 

Parę miesięcy temu zaczęłam stosować nieprzetworzone i co najważniejsze naturalne suplementy. Uznałam, że zaryzykuję, akurat zbliżała się wizyta u hematologa co wiązało się z kolejnymi badaniami krwi itp.  

W smaku mocno średnie bym powiedziała, niektóre wręcz bez ingerencji jakiegoś soku były nie do wypicia - lecz pamiętam jak mama mi zawsze mówiła, że coś ma działać nie smakować. Więc zmobilizowana spróbowałam. 

I ku mojemu zdziwieniu nastąpiła ogromna poprawa, z czasem zniknęły migreny i ustabilizowałam się emocjonalnie. Waga stanęła w miejscu a co najlepsze wyniki z krwi były najlepsze jak nigdy dotąd! Niesamowity postęp zauważyłam też przy samym codziennym życiu, żadnych spadków energii.  

Chcę Wam wszystkim z dobrego serca polecić te produkty, bo na prawdę potrafią zmienić życie! 

Podpinam link i zachęcam Was gorąco do zapoznania się z nimi, nie będziecie żałować 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...