Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Drętwienie palców


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od około 3 lat co jakiś czas robią mi się takie zdrętwiałe palce, czasem też stopy (a czasem też i dłonie i stopy jednocześnie). Nie wiem co mi dolega. Czy może być to na tle nerwowym? Pierwszy raz jak mi się tak stało bardzo mocno się zdenerwowałam. Wiem, że czytając forum nie powinno się wystawiać samemu sobie diagnozy ale dużo wskazuje u mnie na nerwice (ciężko mi nad sobą zapanować, bardzo szybko potrafię zdenerwować się, często mam tzw "kluchę" w gardle, mam częste bóle brzucha różnego rodzaju [z tego powodu byłam w szpitalu 4 lata temu, ponieważ z silnego bólu brzucha zemdlałam i karetka zabrała mnie z domu ale nic mi nie wykryli i uznali że to na tle nerwowym], drżą mi ręce, od czasu do czasu kołatanie serca, częste poczucie irytacji i rozdrażnienia, natręctwa myślowe, suchość w ustach, i zauwazam u siebie coraz czesciej jąkanie...). Sporo osób mówi, że może byc to tez spowodowane słabym krążeniem. Wiem, ze musze i tak udać sie z tym do lekarza ale macie może podejrzenia co to moze byc o ile mozna cos wywnioskowac ze zdjecia i krótkiego opisu. Dodam jeszcze ze niecaly miesiac temu byłam na badaniach krwi oraz moczu i wszystko mam w normie, usg tez okej.

Pozdrawiam ;*

IMG-4033.JPG

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...