Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Program do gabinetu


Gość Pablito

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pablito

cześć. poszukuję sprawdzonego i niedrogiego programu do obsługi niewielkiego gabinetu medycyny estetycznej. wpadł mi w ręce MedNote i mocno się nad nim zastanawiam. Potrzebuję informacji jak wygląda w programie katalogowanie danych - czy jest to w miarę przejrzyste i czy mogę przerzucić do niej dane ze starej aplikacji? 

Odnośnik do komentarza

 

Poleciłabym MedNote osobom otwartym na wszelkie nowinki, bardzo ułatwia życie i przesyłanie informacji między personelem medycznym, nie zacina się, łatwo i szybko wprowadza się dane pacjentów, wystawia recepty i skierowania. Dużym ułatwieniem jest też katalog leków który po fragmencie nazwy jest w stanie wyszukać konkretny lek

Odnośnik do komentarza

a może przemyśl opcję z Optimed NXT od Comarch? Bardzo wygodna w obsłudze apka, która pozwala na katalogowanie przechowywanie danych pacjenta, wystawianie recept i skierowań. Usprawnia pracę personelu i pozwala przechowywać wszystkie dane w jednym miejscu bez konieczności stosowania tradycyjnych kartotek. 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gość patka napisał:

a może przemyśl opcję z Optimed NXT od Comarch? Bardzo wygodna w obsłudze apka, która pozwala na katalogowanie przechowywanie danych pacjenta, wystawianie recept i skierowań. Usprawnia pracę personelu i pozwala przechowywać wszystkie dane w jednym miejscu bez konieczności stosowania tradycyjnych kartotek. 

Myślę, że Optimed jest super opcją jeśli chodzi o większe placówki medyczne, system sczytywania danych z opaski jest bardzo dużym ułatwieniem pracy lekarzy i pielęgniarek. Z pewnością jest to program który posiada kompleksowe wsparcie techniczne ale dla małej placówki jednak poleciłbym MedNote

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...