Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ocena ryzka


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał

Witam

Miesiąc temu korzystalem z usług prostytutki. Generalnie akcja trwała bardzo krótko. Początkowo był seks oralny, a później sex waginalny w prezerwatywie. Bardzo szybko doszedłem  będąc w waginie i prostytutka powiedziała "oo polecialo" zdziwiło mnie to. Mocno speszony wyszedłem z niej i zacząłem ściągać prezerwatywie ale ułamek przed rozpoczęciem ściągania powiedziała "ja ściągnę", więc zaprzestałem i pozwoliłem jej ściągnąć. Nurtują mnie dwa pytania: 

1. Czy w prezerwatywie kobieta czuje wytrysk ? Nie zdążyłem zauważyć ile spermy i czy wgl byla w prezerwatywie.

2. To normalne, że prostytuka nalegała na ściągnięcie prezerwatywy?

Prostytutka wyglądała niestety na doświadczona.

Nieminelo kilka dni i po prawej stronie mocno zaczęło mnie boleć pod zuchwa z jednej strony, a później doszedł bol gardla prawostronny (ustąpił bol po 2 dniach). Przy obrocie szyją mocno bolało mnie pod zuchwa (pytanie czy to wezly chlonne?)

Objawy ustąpiły. Około 3 tygodnie od kontaktu z prostytutka  miałem stosunek w prezerwatywie z pewna dziewczyna (nie prostytutka). Czułem się okej i przed stosunkiem wziąłem kamagre w żelu i po bardzo długim stosunku dostałem gorączki 39.5st ale po wzięciu ibupromu goraczka zeszła i nie wróciła, następnie wystąpiły mi afty w jamie ustnej które były 3-4 dni i ustąpiły oraz ponownie zaczęło mnie boleć gardło tylko po prawej stronie i po 4 dniach przestało. Przed kontaktem z prostytutka miałem wrażenie niewyleczonego gardla, nie było bólu ale cały czas jak kaslalem zdarzało mi się odkaszlnąć flegme oraz slina zawsze była bardzo gesta i jest tak do teraz.

Gdy czytam objawy na internecie o hiv to wariuje. Jak duże waszym zdaniem jest ryzyko? Po jakim czasie najlepiej wykonać test?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...