Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

bóle głowy


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

to już mój drugi nawrót choroby, a ja dalej nie wiem co mi jest. Około 2 tygodnie temu miałam objawy typowej alergii (katar, łzawienie i pieczenie oczu), które przechodziły po wapnie z kwercetyną. Tydzień temu zaczeła  mnie boleć głowa, ból nie ustępuje po podaniu leków przeciwbolowych. Lokalizacja jest dość dziwna, bo w samym środku głowy i promieniuje na czubek, dodatkowo czasem odczuwam uczucia gorąca.. leki przeciwhistaminowe i również nie pomagają..  ostatnio stan taki trwał 2 miesiące w lutym i marcu i ustąpił 2 tyg po zażyciu klindamycyny... miał ktos podobnie? 

Odnośnik do komentarza

Ja niestety również borykałam sie z problemem uciążliwego i systematycznie powracającego bólu głowy, całe szczęście bardzo pomogła mi wizyta w https://reha-kfz.pl/napieciowe-migrenowe-bole-glowy-czy-fizjoterapia-moze-pomoc/ którzy są w stanie bardzo skutecznie pomóc przy napięciach migrenowych bólów głowy, bo jak się okazuje skuteczna fizjoterapia może w tym problemie bardzo pomóc i mogę to śmiało potwierdzić z własnych doświadczeń. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...