Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

interpretacja wyniku EEG


Gość Kacper

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek - 16 lat

wzrost - 168cm

waga - 62kg

biorę leki - tabletki z magnezem (na badaniu krwi miałem w normie, ale biorę z przymusu), kapsułki z witaminą D3 4000 (zacząłem brać po badaniu krwi, wykazał niedobór), leki na ADHD zawierające chlorowodorek metylofendiatu (nie odczuwam żadnej poprawy, tylko biorąc pierwszą tabletkę poczułem olbrzymią poprawę będąca najprawdopodobniej efektem placebo), tabletki zawierające kwasy omega 3 (żadnej poprawy nie przyniosły).

powody badania: ciągłe nadmierne męczące napływy różnych myśli, nadmierne uczucie zmęczenia w ciągu dnia, bezsenność - zasypiam po 2-3 godziny albo kiedy organim wymęczy się przez brak snu, nie mogę się zrelaksować do snu - myślę o 100 różnych rzeczach, zamartwiam się wiedząc że nie ma to sensu, ciągłe uczucie smutku, problem z koncentracją - łatwo się rozpraszam albo zaczynam myśleć o innych rzeczach bez mojej świadomości, ból głowy, ociężałość głowy, sztywny kark/szyja, odkładanie rzeczy na ostatnią chwilę - np. jestem wstanie się skupić nad nauką dopiero kiedy jest presja czasu, problem ze skupieniem uwagi na czynnościach wymagających skupienia uwagi - na przykład czytając książki nie mogę się ani trochę skupić na tekście ponieważ cały czas moja głowa zaczyna myśleć o 10 innych rzeczach

opis badania :

Czynność podstawową stanowi dość obfity, mieszany rytm beta i alfa o częstotliwości 9-13Hz o amplitudzie od 5 do 40 uv

R.Z zaznaczona.

Hv. i Fs. nie zmienia zapisu, brak cech asymetrii i napadowości.

obecna pogłębiająca się senność typowa dla l-ll fazy snu NREM

Orzeczenie:

Wniosek: zapis prawidłowy.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...