Skocz do zawartości
Forum

Gość p...5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio miewam cykle co 29 dni i pękła prezerwatywa w 17 dniu cyklu i trochę poleciało do środka. Wzięłam escapelle 4h po. Jakie są szanse na ciążę? Proszę o odpowiedź bo bardzo się martwię.

Odnośnik do komentarza

Z tego co opisujesz to raczej nie masz się co martwić. A nie myślałaś o jakimś pewniejszym zabezpieczeniu? Jest tyle metod do wyboru teraz. Pójdziesz do ginekologa to z pewnością pomoże wybrać odpowiednią. Ja bardzo sobie chwalę tabletki dwuskładnikowe. Jak weźmiesz w 1 dniu miesiączki to ochronę masz od pierwszego dnia. Ja mam już takie nowej generacji, z bezpiecznym dla organizmu estetrolem w składzie.

Odnośnik do komentarza

escapelle po takim czasie na pewno zadziałała, ale pomyśl o zabezpieczeniu na przyszłość; mechaniczna antykoncepcja dobrze jak jest uzupełniana kontrolą płodności, fajnie mieć zapisy na profesjonalnym komputerze cyklu - u mnie MyWay sprawdza się super

Odnośnik do komentarza
Gość lindashelby
W dniu 9.06.2022 o 21:28, Gość dorotka napisał:

escapelle po takim czasie na pewno zadziałała, ale pomyśl o zabezpieczeniu na przyszłość; mechaniczna antykoncepcja dobrze jak jest uzupełniana kontrolą płodności, fajnie mieć zapisy na profesjonalnym komputerze cyklu - u mnie MyWay sprawdza się super

ile kosztuje taki komputer cyklu MyWay? gdzieś stacjonarnie można kupić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...