Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nieustające symptomy po przygodnym kontakcie seksualnym


Gość Lemlas

Rekomendowane odpowiedzi

Od zeszłego roku w maju po przygodnym kontakcie seksualnym (seks oralny) rozwijają się u mnie coraz to kolejne objawy, mimo że wszystkie choroby weneryczne zostały wykluczone (testy kilkukrotne w odpowiednich okienkach czasowych) jedyne co wyszło w wymazie z cewki to bakterie Enteroccocus faecalis i Klebsiella pneumonie.
Objawy: na początku tylko lekkie pieczenie żołędzia
~ 2 tygodnie później: nalot na języku, kłucie w brzuchu, totalne zblokowanie apetytu. Po amoksycilinie na ww. bakterie kłucie i nalot znikają, ale nalot wraca po kilku dniach. Apetytu dalej brak.
Wrzesień 2021: zmiana struktury stolca, papkowaty i żółty. Po badaniach niestrawione ziarna skrobii i krople tłuszczu. Nawrot bakterii Enteroccocus, znowu antybiotyk.
Październik 21: następuje bardzo szybki spadek wagi (70->62kg), zaczynam być wrażliwy na zimno, rozpoczynam leczenie od gastrologa.
Listopad 2021: sprawdzam raz jeszcze cewkę i znowu obecność bakterii Enteroccocus, Klebsiella ale ponadto Enterobacter cloacae. W kale candida krusei. Znowu dostaje antybiotyki, tym razem Nolicin i Biseptol oraz Nystatynę dojelitową.
Grudzień 2021: doświadczam narastającego bólu głowy, 4 lub 5 dnia jest to największy ból w moim życiu, po telefonie do neurologa udaje się na SOR. W TK głowy nic nie wychodzi, w płynie mózgowo rdzeniowym białko na granicy podwyższenia, a w limicie, limfocyty trochę obniżone, poza tym w normie. Dostaje kroplówkę z magnezem i potasem, stan poprawia się kolejnego dnia, więc zostaję wypisany.
Do lutego 22 nic się nie zmienia, w międzyczasie kontynuuje terapię gastrologiczną i probiotykową.
Końcówka lutego 2022: okropna suchość ust, budzę się mając może kroplę śliny w ustach.
Kwiecień 2022: wyrazne naczynia krwionośne pojawiają się na oczach i nie znikają, trudniej mi skupić wzrok, zdaje się bardziej rozmazany.
Maj 2022: lekkie drganie mięśni, utrzymujące się niezależnie od porządnie przespanej nocy lekkie zmęczenie, słabość w nogach.
Żaden z symptomów oprócz tego pojedynczego bólu głowy nie minął, pojawiają się tylko kolejne. Cały czas jest mi zimno, mimo temperatur powyżej 20 stopni, przedtem chodziłbym w krótkim rękawku już przy jakichś 18 stopniach, teraz zakładam na bluzę dokładam rozpięta kurtkę w takich warunkach. Nie mogę nabrać wagi, wróciło tylko 3 kg, według elektronicznej wagi spadł mój mocno poziom tkanki tłuszczowej, co mogłoby gdzieś tłumaczyć te sytuację.  Oczywiście wszystkie podstawowe testy mam zrobione, wszystko właściwie w normie, tylko lekko podwyższony cholesterol i bilrubina. Na gastrologii wyszedł lekki refluks. Mam wrażenie, że moje całe ciało weszło w stan dyzbiozy - oczy, żołądek, jelita, jama ustna - z której wynikają te symptomy, ale nie jestem w stanie wrócić do zdrowia, żadne leki, probiotyki, diety nie pomagaja. Nie wiem już co mam robić, gdzie iść. Czy te objawy mówią komuś cokolwiek?

Odnośnik do komentarza
Gość Dominik

Według mnie to trzeba jak najszybciej powtórzyć badania. Zmienić lekarza/klinikę… Ja polecam Urogen i profesora Letkiewicza. Oni się specjalizują w sprawach urologicznych więc to do nich najlepiej się skierować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...