Skocz do zawartości
Forum

Bóle brzucha i inne czy to ciaza?


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem, który zaczął się jakoś w połowie lutego.. zaczęłam mieć dziwne  objawy typu dziwny posmak w ustach, bóle brzucha, przelewanie w żołądku itd. Gdy zaczęłam wpisywać wyniki - ciąża.. ciąża itd. Dodam ze mam 15 lat i nigdy powtarzam nigdy nie mialam chlopaka co wiaze sie z tym ze nigdy nie wspolzylam. Wiem jak dziala zaplodnienie wiec prosze nie odsylac mnie do takich porad ale to mnie niepokoi.. dodam ze miesiaczki mam strasznie nieregularne ze ostatnia miesiaczke mialam pol roku temu , w listopadzie bylam u ginekolog ale usg nic nie wykazalo i dodam ze mam brazowe plamienia wiec dostalam jedynie jakas masc… W tej chwili mam takie objawy jak: przelewanie w zoladku, odczucia ucisku na jajnikach, zwiekszona masa ciala w okolicy od pepka w dol.. nie wiem czy to moze byc od zaparc bo mam z tym problemy no ale od polowy lutego ten brzuch stal sie grubszy a nigdy nie mialam problemu z figura, wrecz moglam jesc i jesc a brzuch byl plaski, a teraz odechciewa mi sie patrzec na niego.. jest nadety jak balon co tez daje mi duzo do myslenia o tej ciazy.. pomozcie mi prosze zwlaszcza chcialabym dostac odpowiedz od specjalisty..

robilam test ciazowy po jakis 10 dniach od objawow w lutym no i nic nie wykazal. Prosze bez wysmiewania bo od tego luteog nie moge normalnie funkcjonwoac i czuje ogromny dyskomfort na brzuchu taki spiety i uczucie pelnosci..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...