Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Brak pocenia się, ostra pokrzywka


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry witam wszystkich na forum. 
Od jakiś 3 miesięcy chodzę po lekarzach i dalej nic się nie dowiedziałem w tym kierunku więc może ktoś z wam spotkał się z czymś podobnym.. 

mianowicie przestałem się nagle pocić praktycznie ma całym ciele oprócz dłoni, które zawsze mi się pociły tak jak reszta ciała. Problem w tym, że jeśli organizm chce się spocić a coś go blokuje to wychodzi mi straszna pokrzywka na rękach szyi i barkach oraz lekko już teraz na nogach.. Strasznie to piecze i boli, bąble znikają przeważnie po 10-15 minutach.. 

W saunie się nie pocę gdyż byłem ostatnio sprawdzić dopadł mnie tylko świąd i pokrzywka, wysiłek fizyczny również jest niemożliwy przez pokrzywke która mu odrazu towarzyszy.. Głównie jeśli robi się lekko ciepło dla mojego organizmu odrazu zaczyna drapać skóra i wyskakuje pokrzywka.. Przykładowo w tramwaju gdzie przy obecnej pogodzie jest duszno, czuje ze chciałbym się spocić ale jest jakaś blokada w organizmie i wyskakuje pokrzywka zamiast potu, dodam ze wcześniej około pół roku temu pocilem się normalnie. 
 

Oczywiscie były robione badania krwi, usg tarczycy, usg całego brzucha wraz z pęcherzem, rezonans Górnego płata głowy, badania krwi pod kątem tarczycy i jeszcze pare mniejszych innych ale mniej znaczących ostatecznie. 
 

Moze ktoś z was borykał się z takim problemem i wie jak temu zaradzić lub do kogo się z tym udać, bo przy obecnie rosnącej temperaturze na dworze niestety ale staje się nie do życia z tą pokrzywką i brakiem potu.. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...