Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zapalenie jądra z ropniem.


Gość Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry, bardzo proszę o poradę, informacje jakie mogę uzyskać.

Miałem ból w niedzielę jądra, ale jakoś z tym dałem radę, w nocy jednak myślałem, że umrę s bólu... Następnie szpital i diagnoza ( choć nie wiem w jakim procencie, bo ciężki kontakt miałem z lekarzem), o zapaleniu jądra, najądrze i z ropniem. Dostałem antybiotyki, czopki, altacet. Oczywiście ból dużo mniejszy, ale są momenty że szarpie, a od wczoraj pulsuje bólem pachwina. Lekarz napsial, że potem mam iść do poradni na kontrolę ( terminy widzę są straszne, ale może z taką kartka mnei przyjmą). No i chciałem zapytać czy jak jest dużo lepiej, ale boli, pobolewa- to oznaka, że grozi mi amputacja jądra, bądź czy może po prostu boleć, ale nie będzie źle. I czy taki jest proces leczenia, że może pojawić się ból pachwiny. Czy mam leżeć cały czas i mieć kule pod moszną czy to zapobiega naprawir komórek i czy coś innego mogę zrobić?

 

Proszę bardzo mocno mi pomóc, wolę znać najgorsza prawdę, nie jestem w stanie od nikogo nic się dowiedzieć, pomijając że się bardzo wstydzę i boje.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Odnośnik do komentarza

Raczej nie powinna grozić amputacja jądra… ale ja na twoim miejscu to umówiłbym się jeszcze do urologa na kontrolę. Ja mogę polecić placówkę Urogen, która specjalizuje się w sprawach urologicznych. Jestem pewny że tam udzielą ci sprawdzonych informacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...