Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ból przyczepu i mięśnia piersiowego.


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał

Witam,

Chciałbym prosić o poradę ponieważ póki co żaden lekarz nie potrafi mi pomóc. Jestem osobą trenującą na siłowni i od ponad roku mam problem z bólem klatki piersiowej zaczynający się od środka przyczepu, który ciągnie do prawej strony mięśnia piersiowego, nie mogę wykonywać ćwiczeń wypychających (wyciskanie, pompki na poręczach), nawet gdy robię przeprost w odc szyjnym czuje ciągnięcie. Generalnie każdy problem jaki mam jest po prawej stronie czy to szyja czy bark, szyja jest już doleczona metodami Mckenziego, natomiast został mi bark w którym mam blokadę podczas unoszenia ręki do góry i klatka piersiowa która stwarza mi największy problem. Byłem już u fizjo na rozmasowaniu, krioterapii, polu magnetycznym niskiego natężenia i laseroterapii niestety to nie pomogło więc udałem się do ortopedy który stwierdził, że nic mi nie jest. Poszedłem na USG powiedziano mi że wszystko jest ok, później rtg żeber na których również nic nie wyszło. Moim pytaniem jest co powinienem jeszcze zrobić i co to może być ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...