Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ból psychiczny syndrom janusza


Gość Berta

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, choruje na ból psychiczny z powodu nieuczciwości ludzkiej. Każdy Polak jęczy jak on supła grosz do grosza, że go nie stać, a każdy kto sprzedawał coś na popularnej tablicy ogłoszeń wie do czego posuwają się ludzie żeby tylko nie zapłacić. Ostatnio wystawiał wór ubrań na darmo dla biednych. Przyszła ubrana w Gucci dziewczyna i wzięła ciuchy poniżająco obracając się na pięcie. O tym jaka jest bieda świadczy też galeria i wszystkie sklepy z ciuchami, które wiele lat sprzedają towar. Moja koleżanka na przykład ma pustą lodówkę i jojczy że biedna, ale na wakacje jeździ, imprezy chodzi i sypnie na nowe szpilki czy sukienki, a apartament na co prawda na wynajem ale w droższej dzielni. Ludzi stać żeby siedzieć po kawiarniach czy kupić ekstra gadżety. Boli mnie to ponieważ pracuje 40 godzin a nawet więcej, brak mi życia prywatnego, a wypłata idzie na opłaty, zdrowie i kredyt. Jestem młoda i wykształcona ale to na nic się ma-moi niewykształceni znajomi z branż mniej znaczących zarabiają dwu a nawet trzy krotnie więcej. Nikt nie ma pieniędzy, ale wystarczy popatrzeć na prywatne przychodnie czy prężnie rozwijające się restauracje online. O jaka bieda w tym kraju, jak ludzie umierają z głodu...

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...