Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Węzły chłonnr w pachwinach


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 16 lat i od 2.5 miesiąca mam problem z węzłami chłonnymi

Na początku pojawiły się 4 ruchome na szyi lecz są już ledwo wyczuwalne, ale bardziej niepokojące są moje węzły chłonne w pachwinach ze względu na ich twardość i nieprzesuwalność, występują one w lewej i prawej ale w prawej jest ich najwięcej. Nie przekraczają one 1cm ale jest jeden który ma 4mm szerokości i 3cm długości ale pewności czy to jest węzeł nie mam. Od 2 miesięcy są takie same niektóre są troche mniejsze( tak mi się wydaje) przy pojawieniu się tych węzłów miałem robioną morfologię z rozmazem oraz badanie moczu.

Morfologia wykazała lekko obniżony poziom płytek krwi a tak to wszystko dobrze, badanie moczu też nie wykazało żadnych nieprawidłowości 

Na początku marca ( tydzien po zobaczeniu tych węzłów) musiałem na coś zachorować przez prawie tydzień ciągle bolały mnie mięśnie nie miałem siły i temperatura podgorączkowa prawie przez cały czas. Po tym jak objawy te przeszły czułem sie lepiej lecz pozostał kaszel katar i ciągłe zmęczenie które minęło dopiero tydzień temu (trwało to 1.5 miesiąca)

Moja temperatura od 1.5 miesiąca nie przekroczyła 37.1 zazwyczaj jest to 36.8 w zależności od pory dnia

 

Lekarz mówi że te węzly są małe i żeby się nie martwić. Czy rzeczywiście powinienem być spokojny i czekać aż węzły się wchłoną? USG będę mógł zrobić dopiero za 2 tygodnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...