Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Szumy uszne, ucisk głowy i okolic oczodołu


Gość Adrian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 21 lat  i  od około miesiąca szumi mi w uszach  ,i mam strupki w nosie(mimo płukania  nie ustępują) .Były też nagłe fale ciepła ale  ustały.Szumy uszne (nasilenie zmienia się podczas sytuacji stresowych  lub gdy się denerwuje) wraz z uciskiem w różnych częściach głowy głównie z tyłu  i nad czołem. Do tego dochodzi uczucie sklejonych oczu i  uczucie ucisku połowy twarzy (prawej) w okolicach oczodołu i policzka.  Uciski pojawiają się też  w innych miejscach ale najczęściej występują na policzku. Zauważyłem również że ostrość prawego oka mi się pogarsza w przeciwieństwie do lewego. Co jeszcze wprowadza mnie w  zakłopotanie  to kołatanie serca  i  uczucie pulsu w prawym uchu co nigdy wcześniej mi się nie zdarzało. Dodam też, że w dzieciństwie byłem narażony na bardzo duży stres  a aktualnie  stałem się bardzo apatyczny(nie odczuwam odprężenia czy też większej radości), sen nie przynosi mi żadnego wypoczynku wręcz czuje jakbym nie spał w ogóle. Bardzo szybko się męczę a dodam , że  mam od dziecka zdiagnozowane ADHD  więc brak energii jest dla mnie bardzo dziwny. Robiłem  jak na razie EKG serca(wszystko w normie),podstawową morfologię w której miałem zawyżone erytrocyty 5.75 i niedobór witaminy D (16 gdzie minimalna to 50)  miałem mierzone ciśnienie przez lekarza jak i cukier wszystko książkowe. Na koniec dodam ,ze byłem osoba palącą ale od czasu kiedy się to zaczęło nie jestem w stanie (od razu boli mnie głowa)Aktualnie przebywam za granicą i lekarze mają tutaj trochę inne podejście do pacjenta i chciałbym się dowiedzieć do jakiego lekarza najlepiej najpierw się zgłosić w Polsce. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...