Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

System przychodnia


agattaa23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jerzyjurek

U mnie w gabinecie bardzo dobrze sprawdza się NXT Comarch. Miły w użytkowaniu interfejs na którym bardzo szybko można obsłużyć pacjentów. Dużo funkcji jak m.in. generator raportów, e recepty. 

Odnośnik do komentarza

Bardzo podoba mi się w programie opcja zapisu dokumentów. To zawsze irytowało mnie w pracy, że zdarzyło mi się zamknąć laptop, stracić zasilanie i cała praca na marne. Teraz mogę wrócić do wypełniania dokumentów w dowolnym momencie z pewnością, że nie utracę wyników mojej pracy.

Odnośnik do komentarza

Optimed u mnie bardzo fajnie się sprawdza w pracy, lubimy się z firmą Comarch, bardzo wygodna aplikacja do obsługi gabinetu, dedykowana głównie pod obsługę stricte medyczną, jednak w gabinecie kosmetologicznym też się fajnie sprawdza. W apce można katalogować dane pacjentów, wystawiać recepty i skierowania, super opcja dla zapominalskich.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.05.2022 o 21:18, Gość Lenka napisał:

Optimed u mnie bardzo fajnie się sprawdza w pracy, lubimy się z firmą Comarch, bardzo wygodna aplikacja do obsługi gabinetu, dedykowana głównie pod obsługę stricte medyczną, jednak w gabinecie kosmetologicznym też się fajnie sprawdza. W apce można katalogować dane pacjentów, wystawiać recepty i skierowania, super opcja dla zapominalskich.

Potwierdzam, korzystamy z tego oprogramowania ponad 3 msc i jest cudowne! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...