Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Chce schudnac


Gość Zuzia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , dzien dobry 3 dni temu pozstanowilam przejsc na diete , rok temu juz bylam i schudlam 9kg ale niestety przestalam i no mam 18 lat waze 85kg na wzrost 172 wiec nadwage mam napewno dlatego chcialambym wziasc sie za siebie tylko nie wiem ile kalori moge jesc ? Narazie spozywam ok 1700ale nie wiem czy to nie za duzo , codzienie tez cwicze po 45 m czasem dluzej i duzo chodze . Nie jem slodyczy czasem napije sie napoju ale tylko zero i pije bardzo bardzo duzo wody , chcialambym chudnac 1 kg na tydzien tylko nie wiem ile kalori moge jesc i co tez robic zeby to chudniecie napewno bylo i dosc w miare szybko ale oczywscie zdrowo ! Bez zadnych glodowek .

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim dobrze, że chcesz obliczyć, jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne. Możesz skorzystać z kalkulatora, np. https://burakdieta.pl/kalkulator/ Dobrym rozwiązaniem będzie dieta zbilansowana, składająca się z 4-5 posiłków, które będziesz regularnie spożywać. Super, że akcentujesz, że ma być zdrowo ? Może właśnie catering dietetyczny wchodziłby w grę? Ja na pudełkach schudłam sporo ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...