Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Rezonans magnetyczny biodra


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

3 miesiące temu miałem ból biodra przez miesiąc. Wcześniej bez dolegliwości. 7 miesięcy temu złamanie 1/3 dystalnej kości piszczelowej (Nergal) i 1/3 bliżej strzałki. Po rehabilitacji ból ustąpił w 95 % ustąpił.

Wynik MRI- opis

głowa kości udowej prawidłowo położona w panewce stawowej.

Rozlane zmiany obrzękowe tkanki kostnej panewki stawowej oraz kości kulszowej włącznie z guzem kulszowym.

Ognisko zwyrodnienia torbielowate go tkanki kostnej podchrzestnej stropu panewki stawowej średnicy 2,5 mam.

Chrząstka stawowa bez zmian.

Obrąbek stawowy o niezmienionym obrazie.

Ilość płynu w stawie biodrowym w normie. 

Obraz tkanek miękkich okolicy biodrowej bez zmian.

Marek 38 lat 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł Robert

Mieszkam w stolicy Małopolski - Krakowie. Długo poszukiwałem prywatnej placówki medycznej, ale trafiłem na iMed24 i naprawdę jestem bardzo zadowolona z jakości usług i z terminów wizyt. Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i jest pełna niezbędnych udogodnień dla pacjentów.

Odnośnik do komentarza

Rezonans magnetyczny stawów biodrowych jest doskonałą metodą obrazową pokazującą cały szereg patologii w tej okolicy. Wykonywane jest zarówno w uszkodzeniach chrząstki stawowej, zmianach zwyrodnieniowych, uszkodzeniach więzadłowych, jak i w jałowych martwicach głowy kości udowej, guzach złośliwych i łagodnych tej okolicy, jak również w ocenie przed i pooperacyjnej. Sama taki wykonywałam u https://rexmedica.pl/

Odnośnik do komentarza

iMed24 oferuje fajne abonamenty i pakiety medyczne, opiekę najlepszych specjalistów oraz świetnie wyposażone poradnie. Wprowadzili usługi telemedyczne: CardioVest, Teleholter i Opaska Życia, które pozwalają na monitorowanie pacjentów z całej Polski.

Odnośnik do komentarza
Gość Marianna6

Ja otrzymałam pomoc w iMed24. Specjaliści mają dużą wiedzę i znają się na swojej pracy. Przede wszystkim potrafią leczyć. Jest to miejsce, które ma wiele udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Obiekt posiada również strefę VIP.

Odnośnik do komentarza
Gość Jadwiga90
W dniu 3.06.2022 o 13:41, Gość Marianna6 napisał:

Ja otrzymałam pomoc w iMed24. Specjaliści mają dużą wiedzę i znają się na swojej pracy. Przede wszystkim potrafią leczyć. Jest to miejsce, które ma wiele udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Obiekt posiada również strefę VIP.

Centrum medyczne iMed24 mają w swojej ofercie wiele abonamentów oraz pakietów medycznych. Tą placówkę wyróżnia indywidualne podejście do pacjentów, gdyż można ułożyć sobie badań wg potrzeb. Również często korzystam i polecam.

Odnośnik do komentarza

Samo już zdecydowanie się na takie badanie jest bardzo fajną sprawą i ja jeszcze chcę powiedzieć, że właśnie całkiem istotną sprawą jest również to aby wiedzieć gdzie w Białymstoku warto wykonać rezonans magnetyczny. Zdecydowanie w https://goo.gl/maps/jWRiJt9WwjVmiH7y7 każdy z nas może wybrać jakie badania z diagnostyki obrazowej chce wykonać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...