Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Omikron


Gość Roxenee

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek była u nas karetka,  ponieważ mój chłop miał prawie 41 stopni gorączki, rzucało nim i był ledwo przytomny. Zrobili mu test- negatywny. Więc dostał leki i zakaz wstawania. We wtorek zrobiliśmy testy z apteki- pozytywne. Chłopak czuje się już ok. Śpimy razem, mieszkamy w małym mieszkaniu. Oprocz dawania sobie buzi zyjemy jak zwykle. Ja robiłam test w srode- negatywny. Nic mi nie jest, a ponoć to cholerstwo takie zarazliwe. Czy jest możliwość że mnie w ogóle nie złapie? Nigdy nie chorowałam na koronę i jestem po 2 szczepieniach ( ostatnie w czerwcu 2021).  Zastanawiam się, bo mam dziadków, którym trzeba pomagać i nie wiem czy skoro według informacji osoba zakażona zaraża szybko, a u nas minęły już przynajmniej 4 dni i jest ok. To czy mogę bez  obaw jeździć do dziadków... 

 

Proszę tylko bez zbędnych komentarzy, że to nie jest groźne, że wymyślona pandemia itp. Nie ma już restrykcji a chciałabym się zachować odpowiedzialnie i nie narażać schorowanych osób na ewentualną infekcje. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...