Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Bol ramienia


Gość Loginjestjuzzajety

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Loginjestjuzzajety

od kilku tygodni dokucza mi bol/ pieczenie/ czasami uczucie jakby delikatnego drętwienia prawego ramienia (od barku do mniej wiecej połowy odległości do łokcia). Bark mnie nie boli. Ciezko jest mi to okreslic, nie jest to taki typowy bol, raczej jest to trwałe i irytujące. Nie nasila sie przy wykonywaniu czynności, boli tez w spoczynku, praktycznie cały czas. Ręka nie jest ani spuchnięta, nic tam nie wyczuwam, zadnego zgrubienia. Jedyne co odczuwamy to od czasu do czasu bol mięśnia z boki szyi, jest napiety, boli, boli przy dotyku. Tez jakby taka przeczulica  na skórze glowy z tylu. 
Czasami potrafię znalezc pozycje, np kiedy leze ze w ogole tego nie odczuwam, ale nasila sie przy np pisaniu na komputerze. Mam tez przy tym dosc czest bol w górnej czesci klatki piersiowej, tak jakby od tego barku az do dołu pachowego. Jednak nie odczuwam tego stale. Mam tez skoliozę i prawa nogę krótsza 2 cm. 
Mam nerwice. Żylaki na nodze. W rodzinie miałam dwa przypadki raka płuc(jeden w bliskiej rodzinie-dziadek, drugi w dalekiej).
Rok temu miałam robione rtg płuc, wszystko ok. Gastroskopia ok. Miesiac temu miałam robiona morfologię, badania hormonalne itp i wszystko ok. Usg piersi i węzłów ok. 
Mieszkam za granica i niestety ale tu prywatnie na własna rękę nie da sie zrobic zadnych badań. Lekarz mowi ze to przeciążenie i mowi zeby  brac ibuprofen i pic duzo wody. A ja schizuje. W internatach pisza straszne rzeczy, ze to moga byc objawy najgorszego
Dodam jeszcze ze mam refluks

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...